H εικόνα στο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ

Αποτελέσματα 2ηςΑγωνιστικής Β’ ομίλου:  

VILLANOVA CITY – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 56-25

SIN DREAM TEA M – DIAMONDS BY ARMY  GATE 71-62

ΔΩΡΙΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – FAKE WARRIOS BY ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ70-37  

ΚΟΡΑΚΙΑ –  ΟΕΕ 68-57 

 

VILLANOVA CITY – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ 56-25

 

Διαιτητές : Βιτζηλαίος – Αντωνίου

 

Δεκάλεπτα : 13-07, 25-11(ημ.), 38-21, 56-25.

 

VILLANOVA CITY(Παπανικολάου): Φιλιππάκης 4,Χηράκης6,Ζέζιος18, Κοντός 6, Ζαχαριάς Α. 2,Παπανικολάου 5, Καραβαΐλης, Τζιώρας 3, Ζαχαριάς Ν. 2, Γρηγορίου 6, Φωτεινόπουλος 4.   

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (Χρυσανθάκης)Χρυσανθάκης4, Γιαννάς2, Παπακωνσταντίνου 5(1), Κωστόπουλος 8(1), Σαββιδάκης, Βαλσαμίδης 6.  

 

SIN DREAM TEAM – DIAMONDS BY ARMY GATE 71-62

 

Διαιτητές : Ασλανίδης – Βιτζηλαίος

 

Δεκάλεπτα : 16-16, 29-37(ημ.), 50-51, 71- 62.

 

SIN DREAM TEAM (Χατζηνικήτας): Κακούσιος, Τσερκέζης, Σταυρής 9, Κουνάκης 8(1),Κωνσταντάρος 17(2), Σαντιμπαντάκης 7(2), Βρανάς 7(2),Δαρβίρας 21(4),Χριστοφάκης2.  

 

DIAMONDS BY ARMY GATE (Τσιάλτας): ΛάμπηςΒαρδαξήςΠαπαγιαννόπουλος5, Σιαννούδης2, Αγγελόπουλος3, Τσούβαλης, Γενναιόπουλος18, Σωτηρίου 26(3), Παπανθύμου8.      

 

ΔΩΡΙΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – FAKE WARRIOS BY ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ 70-37 

 

Διαιτητές : Ασλανίδης – Τσαταλιού

 

Δεκάλεπτα : 19-08, 41-19(ημ.), 58-24, 70-37.

 

ΔΩΡΙΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ (Φώσκολος): Μαστοράκης 3, Γιαννακίδης5,Παπαδόπουλος,Ρουμελιώτης 9, Μαυρονικόλας Χ. 9, Δεληγιαννάκης7(1), Sittich6(2), Στεφανίδης18(1), Μαυρονικόλας Π. 13.      

 

FAKE WARRIOS BY ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ(Κοκκορόγιαννης): Κιόττος2, Κοντός 8 (2), Αργυρού, Αγαπητάκης10(2), Πεταυράκης,Πήλιος7(1), Τριχάκης, Γαλανομάτης4, Διακογεωργίου 4, Παρίσσης 2.      

 

 

ΚΟΡΑΚΙΑ – ΟΕΕ 68-57

 

Διαιτητές : Τσαταλιού – Αντωνίου

 

Δεκάλεπτα : 12-17, 36-31(ημ.),  52-41, 68-57.

 

CROWS (Κρασσουδάκης): Δημητρίου 6, Κουτσούκος 11(1), Συμιανάκης11(2), Καμπουράκης 10(1), Γιωτόπουλος 6, Κουτσομανώλης, Πολυχρονίου 13, Πίτσης8, Καστάνιας, Κουκιάς3.   

 

Ο.Ε.Ε. (Κασέκας): Δριχούτης4, Εξαδάκτυλος 3, Ανέστης14, Σταυρούλης 2, Παπαδημητρίου 2,Πολυχρόνης15, Ράδος 6, Γιαννακάκης, Δημόπουλος, Καστρινάκης, Καρακεντί 11(3).     

 

 

 

Bαθμολογία Β’ ομίλου(μετά από 2 αγώνες):

 

ΔΩΡΙΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 

ΒΙΛΑΝΟΒΑ ΣΙΤ Υ

FAKE WARRIORS By ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 10-11/12:

Α’ όμιλος-3η αγωνιστική(10-11/12):
Σάββατο 10/12:
(17:30):XXsports B.C-Hermes Electroinvest
(19:30):KOSKINOU City-Underdogs

Κυριακή 11/12:
(17:30):The Villagers-Epavlis B.C
(19:30):ΑΕΝ Αφάντου-Δωριείτες

Ρεπό:Giallorossi 


Διαβάστε επίσης:

Ελεύθερη Πένα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο





Source link